АМПУ та Техморгідрострой працюють над внесенням необхідних змін задля вирішення спірних питань

В суботу, 3 червня, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич і народний депутат України Олександр Жолобецький відвідали судно «Северодвінськ», яке виконує роботи з днопоглиблення в акваторії Миколаївського морського порту. На «Северодвінську» міський голова і нардеп зустрілися з капітаном судна та керівником ТОВ «Техморгідрострой Миколаїв», яке є підрядником з проведення днопоглиблювальних робіт акваторії кордонів всіх причалів Миколаївського морського порту.
 
В ході зустрічі Олексій Буштрук, директор компанії ТОВ «Техморгідрострой Миколаїв» запевнив, що підрядник відкритий до діалогу. «Ми готові прийняти до уваги будь-які слушні пропозиції для врегулювання спірних питань. Та хочемо зауважити, що будь-які спекуляції навколо питань неправомірності проведення днопоглиблених робіт є необґрунтованими та не мають жодних підстав. Адже перед початком проведення днопоглиблення державними органами було надано необхідний пакет дозвільних документів, з якими були ознайомлені як представники місцевої влади, так і законодавчої. Згідно з наданими дозволами, заплановані роботи організовані з дотриманням всіх вимог законодавства та мають необхідне нормативне та техніко-економічне обґрунтування» - підкреслив Олексій Буштрук.
 
Нагадаємо, проведення днопоглиблення акваторії кордонів всіх причалів Миколаївського морського порту розпочалось згідно із погодженим графіком. Станом на сьогодні замовник – АМПУ та виконавець – Техморгідрострой працюють над внесенням необхідних змін до технічної документації з проведення днопоглиблення задля вирішення спірних питань.
 
Директор ТОВ «Техморгідрострой Миколаїв» також зауважив на важливості проведення днопоглиблення Миколаївського морського порту: «Жодне розширення та розвиток порту не обходиться без днопоглиблення – підтримка глибин є стратегічним напрямком функціонування будь-якого об'єкта морської інфраструктури. Саме для створення належних умов ефективного розвитку портової інфраструктури були розпочаті днопоглиблювальні роботи акваторії кордонів всіх причалів Миколаївського морського порту».

Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420

Написать комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *