Техморгідрострой: Проведення днопоглиблювальних робіт в Миколаївському порту мають законні підстави та є найважливішим фактором підвищення конкурентоспроможності порту

ТОВ «Техморгідрострой» є підрядником, якого Адміністрація Миколаївської філії АМПУ визначила переможцем тендеру з проведення днопоглиблювальних робіт акваторії кордонів всіх причалів Миколаївського морського порту.

Перед початком проведення днопоглиблення було здійснено необхідний аналіз технічної документації, який показав, що заплановані роботи організовані з дотриманням всіх вимог законодавства та мають необхідне нормативне та техніко-економічне обґрунтування (копії документів додаються).

Так, Міністерство екології та природних ресурсів України своїм дозволом № 004/04–17 Мик від 25.04.2017 затвердило терміни та район виконання робіт, а також питання складання ґрунту. Державне агентство рибного господарства України листом від 16.05.2017 також надало своє погодження на проведення днопоглиблювальних робіт. У свою чергу, Миколаївська міська рада 17.02.17 направила лист Миколаївському морському порту про погодження заяви про наміри експлуатаційного днопоглиблення. Таким чином, роботи з днопоглиблення мають всі законні підстави для проведення у встановленому обсязі та в узгоджені терміни.

27 травня, через протестні акції представників громадськості, Адміністрація морських портів України (АМПУ) прийняла рішення про тимчасове призупинення проведення днопоглиблювальних робіт в акваторії Миколаївської гавані для всебічного вивчення ситуації, що склалася. Сподіваємось на якнайшвидше вирішення всіх питань для відновлення робіт у найближчий термін.

ТОВ «Техморгідрострой» нагадує, що днопоглиблювальні роботи - це зобов'язання, яке взяла Україна перед іноземними інвесторами аби привести стан підхідних каналів у відповідність з нормами, щоб створити умови для прийому вантажів.

Такі роботи здійснюються вперше за останні п'ять років. Заплановано провести днопоглиблення кордонів всіх причалів до паспортної позначки в 10,5 м і акваторії порту до паспортної позначки 11,2 м. Згідно з технічним завданням, загальний обсяг робіт становить 500 тис. кубічних метрів.

Написать комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *