Техморгідрострой – Миколаїв: проти нас ведуть інформаційну війну

Інформаційна кампанія з дискредитації ТОВ «Техморгідрострой» набирає обертів. А як відомо, «їдеї, що опанували масами, стають матеріальною силою». Розуміючи, що громадяни все більше уваги приділяють змісту інформації, яка розміщена про Техморгідрострой, точніше тому бруду, який про нашу компанію наввипередки намагаються поширити деякі ЗМІ, подаючи фальшиві дані як віднайдену «сенсацію» на своєму ресурсі, ми вимушені скористатися правом, гарантованим Конституцією та законами України. Мова йде про судовий спосіб захисту від поширення неправдивої, дискредитуючої інформації. Підставою звернення до суду є поширення недостовірних відомостей у засобах масової інформації, зокрема в газетах, на інтренет-порталах, на сторінках у Фейсбуці та на телебаченні.

Відновлювати своє добре ім’я, зіпсоване недостовірними відомостями, доволі важко. Саме тому ми вважаємо за необхідне у судовому порядку вимагати спростування недостовірної інформації на тих ресурсах, які її поширювали, подавши в інформаційний простір неперевірені факти. Така інформація підлягає спростуванню, оскільки є недостовірною, та такою, що не відповідає дійсності та негативно впливає на репутацію ТОВ «Техморгідрострой». Адже, одним із основних принципів інформаційних відносин, згідно зі статтею 2 Закону України «Про інформацію», є достовірність і повнота інформації, а статтею 26 Закону України «Про друковані засоби масової інформації» передбачено зобов’язання журналіста подавати для публікації об’єктивну та достовірну інформацію.

Згідно з постановою Пленуму Верховного Суду України від 27.02.2009 року № 1 «Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи» недостовірною вважається інформація, яка не відповідає дійсності або викладена неправдиво, тобто містить відомості про події та явища, яких не існувало взагалі або які існували, але відомості про них не відповідають дійсності (неповні або перекручені).

Дуже шкода, що вимушені витрачати свій час на боротьбу з ефімерними «ворогами», пояснюючи кожному, що сумлінно виконуємо покладені на нас зобов’язання. Хочемо нагадати, що ТОВ «Техморгідрострой Миколаїв» — учасник ринку днопоглиблювальних робіт. За 8 років активної діяльності ТОВ «Техморгідрострой» виконав роботи загальним обсягом більше ніж 7 млн. м3 ґрунту. Це більше, ніж будь-яка інша компанія не тільки на території України, а й на теренах всієї акваторії Азовського, Чорного і Середземного морів.
Ми виконуємо днопоглиблювальні роботи для створення та підтримки заданих навігаційних габаритів як на діючих морських підхідних каналах та акваторіях портів, так і на тих, що тільки споруджуються — для забезпечення ефективної роботи транспортного флоту.

Завдяки своїй активній діяльності ТОВ «Техморгідрострой» є одним з найбільших платників податків Миколаївської області, забезпечуючи тим самим додаткові надходження до обласної казни.
Більш того, Техморгідрострой – єдина українська компанія, яка є учасником світового фрахтового ринку днопоглиблювального обладнання. А тому, недостовірні факти, які поширюють деякі ЗМІ та політикани, завдають шкоди не тільки господарській діяльності нашої компанії, а й спричиняють втрату авторитету та іміджу України на міжнародній арені.

З першого дня своєї діяльності Техморгідрострой сприяє здійсненню прозорого бізнесу, проведенню чесних тендерів на днопоглиблювальні контракти, ретельному проведенню перед проектних досліджень ґрунтів та дотриманню високих екологічних стандартів.

Наразі ми проводимо днопоглиблювальні роботи акваторії кордонів всіх причалів Миколаївського морського порту. Наша компанія є підрядником, якого Адміністрація Миколаївської філії державного підприємства АМПУ визначила переможцем тендеру публічних електронних закупівель ProZorro з проведення днопоглиблювальних робіт акваторії кордонів всіх причалів Миколаївського морського порту.

Проведення днопоглиблення розпочалось згідно із затвердженим графіком та планом робіт. Втім, замість сумлінного виконання робіт, ми маємо постійно виправдовуватись за чиюсь хвору фантазію. Тому наголошуємо, — ТОВ «Техморгідрострой» є відкритою для представників ЗМІ. Ми впевнені, що свобода вираження поглядів та свобода поширення інформації є суттєвим чинником сучасного демократичного суспільства. Ми радо надамо офіційний коментар ЗМІ з питань, які стосуються діяльності нашої компанії.

Закликаємо усіх представників ЗМІ: не поширюйте недостовірні та неперевірені факти, поважайте себе та своїх читачів.

Написать комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *